Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

День святого Юрія Побідоносця: храмовий празник у Покровську

6 Травня 2023

День святого Юрія Побідоносця: храмовий празник у Покровську

Сьогодні у храмі святого великомученика Юрія Побідоносця, що у м. Покровськ, Донецької області, вірні відзначали храмовий празник, який розпочався урочистою зустріччю архиєрея Степана Менька та святковою Літургією.

 

 

Щирими вітальними словами, перед входом до храму, настоятель парафії о. Сергій Паламарчук та парафіяни зустріли владику Степана. З проханням благословити громаду вірних, які прийшли сьогодні на Літургію та празник, о. Сергій передав владиці хресне знамено.

 

Щоб розділити радість храмового свята, прибули й священнослужителі з Донецької області: о. Стефан Попадюк та о. Віктор Коханський, а також о. Роман Вовк (Запоріжжя), о. Михайло Заверчук та диякон Микола Паламарчук (Дніпро).

 

 

 

 

“Є світ духовний і невидимий, який можна побачити лиш після смерті. Якщо ми усвідомимо те, що є загробне життя і видимий світ, тоді наше життя зміниться. Це не означає лиш сьогодні прийти і помолитися. Це є все духовне життя, яке починає змінюватися з мислення”, – зауважує єпископ у своїй проповіді.

 

Згодом було зачитано історії про життя великомученика Юрія Побідоносця. Владика Степан наголосив, що кожен з нас повинен хоча б намагатися боротися, за прикладом покровителя парафії св. Юрія Побідоносця, за своє щоденне духовне життя.

 

 

 

 

По завершенні Архиєрейської Літургії відбулося мировання та освячення води. Опісля вірні парафії, за святковою трапезою, спілкувалися з владикою і священиками пригадуючи часи заснування та сьогоднішні потреби парафії.

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату