Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Дитячі посмішки в часі війни: італійський фокусник та клоун Пімпа наповнив радістю життя дітвори прифронтових парафій і громад Донецького екзархату

5 Березня 2024

Дитячі посмішки в часі війни: італійський фокусник та клоун Пімпа наповнив радістю життя дітвори прифронтових парафій і громад Донецького екзархату

Протягом тижня відомий італійський артист, фокусник і клоун Марко Родарі, він же клоун Пімпа, дарував дітям Донецького екзархату УГКЦ миті справжнього веселого дитинства, де живе диво, сміх та веселі емоції, яких так не вистачає в часі війни, стали реальністю життя.

 

 

З радістю та очікуванням клоуна Пімпу зустрічали в себе окремі парафії Донецького екзархату, громади, лікарні та навчальні заклади Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей. Понад 300 дітей з величезним захопленням дивилися виставу фокусника та навіть брали участь в ній. Кожна глядацька зала у місті та селі, яке відвідав клоун Пімпа разом з владикою Максимом Рябухою, була сповнена радістю та сміхом дітей і навіть дорослих.

 

 

Перетворювали жовті пера на фіолетові, зелені на червоні; з порожньої вази в мить виростав цілий букет різнокольорових квітів; відправляли у космос інопланетянина, який ховався у кишенях присутніх; приборкували маленьку ручну змію. А пізніше на дітей чекало бульбашкове шоу з маленькими та гігантськими бульбашками, які залишили незабутні враження та море емоцій.

 

 

 

 

 

 

Час, доки тривала вистава, дав змогу всім присутнім відчути справжнє щастя, бодай на мить відволіктися від жахів війни і наповнити своє життя світлими емоціями.

 

 

«Як важко переживати руїну війни, як важко через неї проходити, проживаючи день за днем. Сьогодні ще більш правдивим є те, що мить прекрасного дива, такого невагомого, врешті-решт – це єдине, що залишається в серцях дітей», – пише Марко Родарі в одному із своїх дописів у Facebook.

 

 

Поділилася своїми враженнями у Facebook від вистави Пімпи аднімістрація дитячої лікарні у Краматорську: «Атмосфера радості, цікаві фокуси та смішні жарти – це те, що сьогодні дітям вкрай потрібно. Дитячі посмішки, очі сповнені здивування, позитивні емоції – пригадують нам, що життя не лише має чорні і білі сторінки, але й багато яскравих кольорів, що дарують стимул зростати щасливими людьми».

 

 

 

 

 

Чекаємо з нетерпінням на повернення нашого нового приятеля Пімпи, щоб радість і сміх знову і знову наповнювали серця дітей, допомагаючи долати той біль, який по собі лишає жахіття війни.

 

 


Ангеліна Вовк, прес служба Донецького екзархату