Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

«Наша з вами молитва сьогодні є опорою і підтримкою тих численних людей які шукають Бога і ще не знають як із Ним говорити» — владика Максим під час візиту до Києва

29 Травня 2024

«Наша з вами молитва сьогодні є опорою і підтримкою тих численних людей які шукають Бога і ще не знають як із Ним говорити» — владика Максим під час візиту до Києва

Протягом двох днів владика Максим Рябуха з візитом перебував у Києві, де зокрема відвідав Київську Трьохсвятительську духовну семінарію УГКЦ та очолив урочисту Архиєрейську Літургію у каплиці Пресвятої Богородиці Помічниці Християн при монастирі оо.Салезіян.

 
 
 

Четвер 23 травня 2024 року

 

 

В храмі Пресвятої Трійці Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ відбулась Божественна Літургія, яку очолив єпископ-помічник Донецького екзархату, преосвященний владика Максима (Рябуха), СДБ.

 

 

Про це повідомляє брат Назар Сохан для медіа центру КТДС.

 

 

На богослужінні архиєрею співслужили прот. Інокентій Волошин, прот. Андрій Дорчак та прот. Роман Островський.

 

 

Свою проповідь владика Максим присвятив темі цінності кожної людини для Бога. «У Христа немає тих, кого Він любить і тих кого Він не любить, тих кого Він шукає і тих, хто йому байдужий, але у цьому світі кожен, навіть найменш помітний в людських очах для Бога є перлиною» — наголосив єпископ. Наприкінці промови архиєрей підкреслив важливість молитви за людей, які ще не пізнали Божої любові, які зараз її потребують:

 

 

«Наша з вами молитва сьогодні є опорою і підтримкою тих численних людей які шукають Бога і ще не знають як із Ним говорити. Наша з вами молитва є опорою і підтримкою тих, хто перебуває сьогодні у розпачі і ще не відчуває тої життєдайної сили Воскреслого Спасителя. Сьогодні наша з вами молитва є свідченням того, що Бог не покинув нас, але безустанно продовжує з нами перебувати».

 

 

Після завершення Святої Літургії прот. Інокентій Волошин висловив вдячність владиці Максиму за відвідини, пам’ять та близькість до семінарійної спільноти.

 

 

 

Фото з архіву

 

 

П’ятниця 24 травня 2024 року

 

 

У свято Пресвятої Богородиці Помічниці Християн, що є храмовим празником Київської салезіянської каплиці, владика Максим очолив урочисту Архиєрейську Божественну Літургію.

 

Цьогорічне святкування зібрало численних вірян, щоб разом розділити радість храмового свята. По завершенні Літургії молились за мир в Україні та закликали заступництва Пресвятої Богородиці.

 

Святкування завершилось трапезою та спілкуванням вірян.

 

 

Фото з особистого архіву вл. Максима

 

 
 

 
Ангеліна Вовк, прес секретар Донецького екзархату УГКЦ