Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Оприлюднено програму паломництва української молоді на Світовий день молоді 2023 до Лісабона

24 Липня 2023

Оприлюднено програму паломництва української молоді на Світовий день молоді 2023 до Лісабона

1–6 серпня 2023 року в Лісабоні, столиці Португалії, відбудуться Світові дні молоді. Відома програма паломництва СДМ української молоді.

 

 

 

Українська програма СДМ 2023 у Лісабоні розпочнеться 1 серпня 2023 року з прощі до Фатіми. Там о 10:00 за місцевим часом відбудеться Акафіст до Пресвятої Богородиці, яку очолить владика Іван Кулик, єпарх Кам’янець-Подільський, а проповідь виголосить владика Максим Рябуха, єпископ-помічник. Відтак о 19:00 патріарх Лісабона очолить Літургію відкриття Світових днів молоді 2023 року.

 

 

Участь у СДМ у Лісабоні братимуть й інші єпископи УГКЦ. Зокрема, щодня відбуватиметься Божественна Літургія та катехизи, які виголосять владика Борис Ґудзяк, Архиєпископ і митрополит Філадельфійський, та владика Богдан Дзюрах, Апостольський екзарх у Німеччині та країнах Скандинавії. Катехизу для молоді виголосить також єпископ-помічник Києво-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні владика Олександр Язловецький.

 

 

У суботу, 5 серпня, у Лісабоні відбудеться Божественна Літургія за мир в Україні, яку очолить владика Гліб Лончина, Апостольський адміністратор Паризької єпархії. Відтак проповідь виголосить владика Діонісій Ляхович, Апостольський екзарх в Італії.

 

 

Кульмінаційним моментом програми СДМ є зустріч молоді зі Святішим Отцем Франциском, який у п’ятницю, 4 серпня, о 18:00 очолить Хресну Дорогу, а у неділю, 6 серпня, о 9:00 — Божественну Літургію.

 

 

Окрім цього, українська молодь матиме можливість відвідати екскурсії Лісабоном, чування молоді на «Полі благодаті», фестиваль молоді, а також взяти участь у духовно-мистецьких програмах.

 

 

 

 

 

 

Детальна інформація про Світовий день молоді 2023 у Лісабоні — на офіційному сайті www.lisboa2023.org.

 

 


Департамент інформації УГКЦ