Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Патріарша фундація «Мудра справа» УГКЦ підтримала парафіян Донецького екзархату

31 Жовтня 2022

Патріарша фундація «Мудра справа» УГКЦ підтримала парафіян Донецького екзархату

У межах своєї діяльності Патріарша фундація «Мудра справа» надала понад 2 тисячі продуктових наборів для парафіян Донецького екзархату.

 

Мета благодійної організації полягає у підсиленні трансформаційних змін в українському суспільстві та налагодженні суспільного діалогу щодо формування громадського суспільства на засадничих цінностях християнства. Зважаючи на сьогоденні виклики військової агресії проти України, Патріарша фундація докладає зусиль, щоб допомогти потребуючим та підтримати їх.

 

Отож, в рамках реалізації гуманітарного проекту щодо забезпечення продуктовими наборами, Донецькому екзархату було передано понад 2 тисячі відповідних наборів. Кожна парафія отримала необхідну кількість допомоги та забезпечила своїх парафіян продуктами харчування.

 

На разі, роздача продуктових наборів відбулася у парафіях Донецького екзархату, що знаходяться в місті Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Кам’янському, Новомосковську, Слов’янську, Добропіллі та смт. Новодонецьке.

 

Щиро вдячні Патріаршій фундації «Мудра справа» за підтримку! Зокрема тих парафій, що знаходяться на постраждалих внаслідок війни територіях. Ваша благодійність зігріває душі та серця, вселяє надію та віру в краще.

 

Нагадаємо, що Патріарша фундація «Мудра справа» завдяки підтримці небайдужих доброчинців реалізує проєкт зі створення продуктових наборів. Таким чином допомога спрямовується до парафіяльних спільнот УГКЦ по всій Україні. 

 


 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ