Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Підсумки Всеукраїнськгого конкурсу «Здай макулатуру – збережи дерево – наблизь Перемогу!» від Екобюро

9 Травня 2023

Підсумки Всеукраїнськгого конкурсу «Здай макулатуру – збережи дерево – наблизь Перемогу!» від Екобюро

Бюро УГКЦ з питань екології підбило підсумки конкурсу «Здай макулатуру – збережи дерево – наблизь Перемогу!», в якому взяли участь загально-освітні та позашкільні навчальні заклади з різних куточків України. 

 

 

 

 

Метою Конкурсу було підвищити екологічну свідомість учнівської молоді через популяризацію роздільного збору відходів і спричинитись до озеленення довкілля та відновлення природної спадщини Творця, яку нещадно руйнує ворог.

 

 

Участь у Конкурсі передбачала наступні етапи: збір макулатури, її зважування та реалізацію, закупівлю за виручені кошти саджанців та їх висадку в рамках Всеукраїнської акції «Сади Перемоги».

 

 

 

Бюро УГКЦ з питань екології вітає переможців, якими стали:

 

1 місце: Першотравенський ліцей №3, м. Першотравенск (701,3 кг) скресна неділя розпочалася зі святкового Богослужіння у храмі Матері Божої Неустанної Помочі при парафії, на якій перебували волонтери.

 

2 місце: Католицький ліцей святого Василія Великого, м. Івано-Франківськ (633,6 кг)

 

3 місце: Деліївська філія Дубовецького ліцею Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області (433 кг)

 

 

 

Екологічне бюро УГКЦ висловлює щиру вдячність всім хто долучився, активній учнівській молоді та їх наставникам за спільний внесок для збереження нашого спільного дому та відновлення природної спадщини Творця.

 

 

 

 


Інфомаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології