Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Празник Матері Божої Неустанної Помочі в Донецькому екзархаті УГКЦ

8 Липня 2024

Празник Матері Божої Неустанної Помочі в Донецькому екзархаті УГКЦ

В першу неділю липня Церква відзначає празник Матері Божої Неустанної Помочі. У Донецькому екзархаті УГКЦ в неділю, 7 липня, храмове свято відзначали 2 парафії – у Запоріжжі та в Кам’янському на Дніпропетровщині.

 

 

Розпочалося свято в Запоріжжі з Урочистої Божественної Літургії, яку очолив декан Запорізький о. Олександр Богомаз у співслужінні пароха парафії о. Романа Вовка та численного запрошеного духовенства. На святкову Літургію зібралося також й безліч парафіян та гостей, – пишуть на сайті парафії Матері Божої Неустанної Помочі у м. Запоріжжі.

 

 

“Найбільша цінність нашого храму – наші люди. Бо храм – це будівля, а парафія – це люди. І кожного разу їх стає більше, а ці люди, які є – наповняють серце любов’ю. І я дуже тішуся, що за 5 років в нас є не тільки збудований храм, але й є прекрасна і жива парафія, яка росте, живе і розвивається”, – з вітальним словом до парафіян та гостей звернувся о. Роман по завершенні Божественної Літургії.

 

 

Відтак для всіх пристуніх вихованці “Школи Джур” у Запоріжжі підготували 2 повчальні християнські сценки, а вихованці вокальної студії при парафії підготували невеликий музичний концерт на честь свята. До храмового празника підготувалися і плідно попрацювали вихованці літературної студії “Голуб надії” та видали вже 3 випуск парафіяльної газети “Вісник”!

 

 

 

 

В Кам’янському свято також розпочалося із Божественної Літургії на яку зібралося чимало духовенства, парафіян та гостей, щоб в спільній молитві величати Богородицю прославлену в іконі Матері Божої Неустанної Помочі.

 

 

По завершенні богослужіння традиційно відбулося освячення води та мирування. В рамках свята також проводився збір для наших захисників, – повідомив у Фейсбук о. Михайло Неїжмак, адміністратор парафії.

 

 

“Величаємо Тебе, Мати Божа Неустанної Помочі, * і святкуємо Твій святий празник, * бо Ти є нашою Провідницею до Відкупителя”.

 

 

 

 

 

 
Ангеліна Вовк, прессекретар Донецького екзархату УГКЦ