Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У Дніпрі відбулася зустріч катехитів Донецького екзархату

12 Червня 2023

У Дніпрі відбулася зустріч катехитів Донецького екзархату

10 червня при парафії Святого Миколая, що в Дніпрі, відбулася зустріч катехитів всього Донецького екзархату.

 

 

Розпочали день з Божественної Літургії, яку очолив отець Василь Пантелюк, щоб просити Бога у благословення та натхнення для служіння.

 

 

Опісля розпочалися обговорення поточних справ, викликів і планів, та ділення про семінари від Патріаршої Катехитичної Комісії. Спілкування відбувалося в змішаному форматі, завдяки чому через відеозв’язок долучилися й катехити, які наразі перебувають в Закарпатті, на Київщині та інших областях України.

 

 

Згодом до зустрічі приєднався владика Степан Меньок, екзарх Донецький, який поспілкувався з присутніми, поділився цінними порадами та дав настанови на подальше служіння для діючих катехитів та успішний старт для початківців.

 

 

Наступним перед присутніми виступив заступник голови Патріаршої комісії, пан Назар Дуда. Він підкреслив важливість постійної формації катехита і розповів про різні навчальні програми, які пропонує Катехитично-педагогічний інститут УКУ для тих, хто бажає займатися духовним вихованням дітей або дорослих, або для тих, хто бажає поглибити свої знання і духовність.

 

 

На завершення зустрічі катехити відвідали наших друзів вірмен, які провели екскурсію їхнім храмом та навчальним центром.

 

 

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, пресслужба Донецького екзархату