Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У Кам’янському відбулася всецерковна гра на екзархійному рівні “Що? Де? Коли?” для старших

21 Травня 2023

У Кам’янському відбулася всецерковна гра на екзархійному рівні “Що? Де? Коли?” для старших

Вчора, 20 травня, на парафії Преображення Господнього в Кам’янському на екзархійному рівні відбулася всецерковна гра «Що? Де? Коли?» у якій змагалися 3 команди старшої групи.

 

 

Метою проведення цьогорічної інтелектуальної гри є вивчення Катехизму для молоді, пізнання змісту Божественної Літургії та значенням храму для християнина.

 

Серед учасників було 3 команди старшої групи (14-17 років): “Воїни Христа” (парафія Преображення Господнього, м. Кам’янське), “Імені св. Івана Павла ІІ” (парафія Всіх святих українського народу, с. Староварварівка, Донецька обл) та “Файні люди” (парафія Святого Миколая Чудотворця, м. Кривий Ріг). Загалом змагалося 18 учасників.

 


Гра розпочалася зі спільної молитви та короткої настанови о. Ігоря Пагулича, настоятеля парафії, ознайомлення з правилами гри від п. Зіти Воробйової, голови Катехитичної комісії Донецького екзархату, та знайомства усіх команд.

 


Відтак розпочалася гра у два тури по 10 питань. На кожне запитання давався час в одну хвилину для роздумів та відповіді. Учасники хутко вловлювали суть запитання та намагалися дати вірну відповідь за наступні 60 секунд. По завершенні першого туру, поки журі рахували проміжні бали, гравці ділилися думками і враженнями. Крапля переживання була у кожного, але впевненість була сильнішою. Вже за мить розпочався другий тур і останні 10 питань, що визначали переможців.

 


Результати гри оцінювало журі, до складу якого увійшли: о. Ігор Пагулич, настоятель парафії Преображенння Господнього, п. Зіта Воробйова, голова Катехитичної комісії Донецького екзархату, та о.Петро Цідило, ВС.

 


І те, чого чекати найдужче – результати гри. Яка ж команда перемогла та відправиться на змагання патріаршого рівня? Ото ж, з різницею у 10 б від інших учасників, перемогу здобула команда з с. Староварварівки Донецької області “Імені св. Івана Павла ІІ”! Друге місце посіла команда з Кривого Рогу “Файні люди” та третє – “Воїни Христа” з Кам’янського. Щиро вітаємо!

 


Кожен з учасників показав високий рівень знань та второпності, тож усі отримала призи та пам’ятні грамоти. Подяку отримали також і катехити, які готували команди: сестра Мати Милосердя ( с.Староварварівка), Катерина Хомин (м.Кривий Ріг) та Марія Пагулич ( м.Кам’янське).

 


Щиро вдячні молоді та катехитам за активну участь, гарну підготовку та запал у ваших серцях! Пізнавайте й надалі Бога та християнське життя, зростаючи духовно! Успіхів!

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату