Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У Львові завершилася літня сесія та випускний для студентів УКУ

12 Липня 2023

У Львові завершилася літня сесія та випускний для студентів УКУ

У вівторок, 11 липня, завершилася літня сесія для студентів спеціальності «Катехит» Українського Католицького Університету. Серед них 7 студентів з Донецького екзархату склали випускні іспити та отримали диплом про вищу релігійну освіту.

 

 

Попри всі можливі зовнішні перешкоди: епідемію коронавірусу, карантин, повномасштабне вторгнення росії та російські атаки на всю Україну, катехити старанно та наполегливо навчалися протягом 3-х років, здобувши вищу релігійну освіту. Цього року Донецький екзархат збагатився ще на 7 кваліфікованих катехитів, які допомагатимуть в розвитку та зміцненні християнської віри на східних теренах України. Свою першу сесію, навчаючись на катехита, успішно склали ще 17 студентів від Донецького екзархату.

 

 

Під час 9-денної сесії студенти взяли участь у всецерковній конференції “Катехиза і Домашня Церква”, яка була присвячена питанню катехизації сім’ї та свідченню окремих сімей про їх Домашні Церкви. Учасники конференції обмінювалися досвідом, висловлювали нові ідеї та знайомились з іншими катехитами, надихаючись одне одним.

 

 

Останнього дня відбулося нагородження грамотами та відзнаками кращих катехитів Української Греко-Католилької Церкви. Найкращим катехитом Донецького екзархату стала Світлана Сабєльнікова.

 

Завершення літньої сесії та випускний для студентів КПІ УКУ стало свідченням сили духу та волі до знань, яка живе у серцях молодих українців. Незважаючи на складні обставини, випускники з Донецького екзархату довели, що нічого не може завадити їх бажанню навчатися, виростати та бути світлом у цьому світі.

 

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату