Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У селі Розточки попрощалися з отцем Ярославом Данківом

10 Червня 2023

У селі Розточки попрощалися з отцем Ярославом Данківом

Сьогодні, 10 червня, у храмі святого Василія Великого, що у селі Розточки Івано-Франківської області, відбувся Чин похорону новопреставленого о. Ярослава Данківа.

 

 

 

Заупокійну Літургію та Чин похорону очолив владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату, у співслужінні з о. Володимиром Данківом, о. Михайлом Заверчуком, о. Святославом Розлуцьким, о. Петром Похмурським, о. Романом Декмко, дияконом Ігорем Бойком та священослужителями Івано-Франківськівської Архієпархії. Попрощатися з покійним отцем також прийшли родина, близькі друзі та парафіяни.

 

 

У своєму прощальному слові владика Максим роздумував над вдячністю Богові, яку отець Ярослава проявляв ще за життя. «Все життя отця було симфонією вдячності за отриманий дар Божої Любові, яку він відчував безустанно в своєму житті. Все, що робив отець Ярослав, було виразом його вдячності Богові. Його цілеспрямованість, натхнення, часами навіть вимогливість до життя – було прагненням сказати Богові ДЯКУЮ!», – ділиться архиєрей.

 

 

«Небо завжди було стимулом усього життя нашого отця. З дитячих літ він торкався його руками тут, у своєму рідному селі. Божа присутність і любов були єдиною метою в його житті. Усі стосунки з сім’єю, друзями, парафіянами, військовими – він відчитував як свій дотик до Неба. Його найбільше прагнув і до нього тепер прийшов у повноті…», – мовив владика Максим, згадуючи новопредставленого протоієрея Ярослава.

 

 

По завершенні Чину похорону відбувся обхід з тілом новопреставленого отця Ярослава навколо храму та погребення на сільському кладовищі.

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, пресслужба Донецького екзархату