Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У Запоріжжі вітали з ювілеєм священства отця Андрія Бухвака

9 Листопада 2022

У Запоріжжі вітали з ювілеєм священства отця Андрія Бухвака

У вівторок, 8 листопада 2023 року Божого, 25-річчя священничого рукоположення відзначав митрофорний протоієрей Андрій Бухвак, канцлер Донецького екзархату УГКЦ та настоятель парафії святого Архістратига Михаїла в Запоріжжі.

 

Божественну Літургію в запорізькому храмі святого Вололимира очолив владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ, у співслужінні з отцем-ювіляром Андрієм Бухваком та отцем Владиславом Ігнатюком, сотрудником парафії Різдва Пресвятої Богородиці у місті Мелітополі. 

 

До привітань долучились отець Роман Вовк, економ Донецького екзархату, та отець Юрій Юрчик, а також численні парафіяни.

 

У вітальному слові владика Степан відзначив багатолітню ревну працю отця Андрія на Сході України та подякував йому за невтомну жертовну працю як в душпастирському, так і соціальному служінні. 

 

Отець Андрій Бухвак з 1998 року Божого є настоятелем парафії святого Архістратига Михаїла в місті Запоріжжі. За роки служіння на Східних теренах України отець Андрій заснував та опікувався багатьма парафіями, а на сьогоднішній день також сповняє служіння канцлера Донецького екзархату та благодійного фонду «Карітас Запоріжжя».

 

Многая літа, всісвітліший отче!

 


 

 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ