Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

В Кам’янському відбулося урочисте відкриття “Волонтерського центру” за участі “Карітас Кам’янське”

9 Лютого 2024

В Кам’янському відбулося урочисте відкриття “Волонтерського центру” за участі “Карітас Кам’янське”

Вчора, 9 лютого, відбулося урочисте відкриття “Волонтерського центру”, заснованого міською владою міста Кам’янське. Він об’єднує в собі активні благодійні організації та фонди, зокрема “Карітас Кам’янське”.

 

 

Про це у Facebook повідомила БО “Карітас Кам’янське”.

 

 

“Волонтерський центр” об’єднав в одному місці 5 різних організацій, які мають спільну ціль – допомогти потребуючим та наблизити перемогу України. Тож до складу центру увійшли: Карітас Кам’янське, Фонд розвитку Кам’янського, Громадська організація Бджола, Благодійна організація “Благодійний Фонд “Ми з Кам’янського “, «Покрова» волонтерський хаб при храмі – Кам‘янське та Кам’янська міська організація ТЧХУ в Дніпропетровській області.

 

 

Метою “Волонтерського центру” є всебічна допомога людям у різних сферах життя: надання благодійних обідів, соціальний гардероб, проведення курсів з домедичної допомоги, плетіння маскувальних сіток та чимало іншого.

 

 

“Карітас Кам’янське” має на базі волонтерського центру кімнату психологічної підтримки. За словами благодійної організації, вона зокрема підсилюватиме всі інші види підтримки, які пропонують партнери. Адже у кімнаті психологічної підтримки під керівництвом кваліфікованої психологині пані Лариси Копил будуть проводитися психологічні тренінги та зустрічі для всіх охочих, а також індивідуальні консультації.

 

 

Наприкінці урочистого відкриття директор фонду “Карітас Кам’янське” о. Ігор Пагулич підписав меморандум з ГО «Фонд розвитку Кам’янського» та ГО «Бджола» про співпрацю та партнерство.

 

 

“Таке починання, як волонтерський центр, покликане надавати людям комплексну всебічну підтримку. А зосередження осередків благодійних організацій в одному місці сприяє зміцненню, згуртуванню та посиленню доброчинності задля служіння людям у потребі”, – зазначає БО “Карітас Кам’янське” у своєму дописі.

 

 

 

 

 

 


 
Ангеліна Вовк, прес-секретар Донецького екзархату
Фото: Карітас Кам’янське