Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

В Запоріжжі відбувся вишкіл аніматорів для християнських таборів (завантажити посібник)

24 Червня 2023

В Запоріжжі відбувся вишкіл аніматорів для християнських таборів (завантажити посібник)

З 19 по 21 червня при парафії Матері Божої Неустанної Помочі в Запоріжжі відбувся вишкіл аніматорів для християнських таборів в Донецькому екзархаті. Участь взяло 15 випускників формаційного курсу «Бути поруч».

 

 

Протягом трьох днів аніматори практикувалися у проведенні різноманітних ігор на згуртованість, бансів, майстер-класів, сценок, співів і розробці розкладу табору. Кожен з учасників вишколу був активним, проявляв свої здібності та вміння. Навчилися працювати не лише у маленьких групках, але й як одна велика команда, яка підтримує та допомагає один одному. А щовечора аніматори збиралися разом у храмі на молитву в стилі Тезе, ще більше єднаючись між собою та з Христом.

 

Однією з важливих подій вишколу була також презентація посібника для аніматорів «Наметовий цирк «Капелюшок»», який розробила спільнота молоді-місіонерів «НеОдин» для Донецького екзархату. Великі та малі ігри, теми для обговорень, гнучкий розклад, сценарій вистави, пісні з нотами та аудіофайлами та багато іншої корисної інформації. Завантажити pdf-файл посібника можна за наступним посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1ufjC3lvCwgZSaW7P9vpc_8Ol4OWZRpwk?usp=sharing

 

 

Вишкіл провели форматори спільноти «НеОдин»: бр. Михайло Костів, Юра Підлиський та Оля Підлиська.

 

 

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату