Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Відбувся перший етап всецерковного конкурсу «Ми йдемо з Христом»

12 Жовтня 2022

Відбувся перший етап всецерковного конкурсу «Ми йдемо з Христом»

9 жовтня 2022 року Божого, в Донецькому екзархаті відбувся перший етап (екзархальний) всеукраїнського конкурсу короткометражних фільмів «Ми йдем з Христом», організований Патріаршою катехитичною комісією. В ньому взяло участь чотири фільми та понад 20 учасників від Донецького екзархату УГКЦ.

 

 

Немає опису.

 

Оцінювання короткометражних фільмів відбувалося за чітко визначеними критеріями: оцінка сценарію сюжету, режисура фільму, оцінка акторської майстерності, якість відеозйомки, якість відеомонтажу та загальне сприйняття. Таким чином фільм «Ведмежа, що приносить радість», режисером якого був Олександр Мошак з м. Мелітополь, отримав 24 бали посівши 4 місце. Документальний короткометражний фільм «Шлях прочанина Мелітополь-Снігуріка» Анастасії Шами з с. Снігурівка отримав 3 місце. Друге місце журі віддали фільму «Чи віриш ти в Бога?» режисера Ангеліни Вовк. Перше місце, з найбільшою кількістю балів – 36, посів фільм Олександра Голика «Божою стежиною». В якості призу, режисери отримали почесні дипломи, «Оскари» та флеш-накопичувачі. Кожен із учасників-акторів конкурсу був нагороджений грамотою від владики Степана, екзарха Донецького, та Катехитичної комісії Донецького екзархату. А також їм подарували флешки з написом «Ми йдемо з Христом». 

 

Немає опису. 

 

В журі були представники медіа- та кіноіндустрії: Тетяна Савіна, журналістка за фахом, 2 роки працювала режисером монтажу на Запорізькій Державній телерадіокомпанії «Запоріжжя», Ігор Меньшиков, сценарист серій у серіалах «Школа», «РечДок», «Черговий лікар», «Захват», а також співпрацівник каналів 1+1, Інтер, ТРК Україна, студія Film.ua та Іван Острівний, актор театру і кіно, магістр з акторської майстерності. 

 

 Немає опису.

 

Наступний та останній етап конкурсу – всецерковний, в який буде відібрано до 12 фільмів-фіналістів. Опісля визначення переможців, кінострічки буде опубліковано на офіційному сайті Патріаршої комісії. Кожен із фільмів від Донецького екзархату відтепер доступний до перегляду. Згодом приз глядацьких симпатій отримає фільм, який набере найбільшу кількість вподобань. Тож пропонуємо вам переглянути короткометражні фільми та оцінити їх:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Для пресслужби Донецького екзархату УГКЦ

Ангеліна Вовк