Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Владика Степан освятив дитячий центр “Ангелятко” при парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Запоріжжі

18 Березня 2023

Владика Степан освятив дитячий центр “Ангелятко” при парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Запоріжжі

У суботу, 18 березня, відбулося освячення дитячого центру “Ангелятко” при парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Запоріжжі. Чин освячення звершив владика Степан Меньок, екзарх Донецький.


Співслужили владиці Степану о. Роман Вовк, настоятель парафії, о. Ростислав Спринюк, о. Святослав Розлуцький, о. Ярослав Швачук та о. Владислав Ігнатюк. Свяченою водою окропили приміщення двоповерхового дерев’яного центру та усіх гостей: дорослих та малечу, які прийшли на відкриття. 


Усі гуртки та дитячий міні-садок при парафії, які раніше проводилися в реколекційному центрі, відтепер будуть проводитися в новозбудованому дитячому центрі. Близько 150 дітей мають можливість розвиватися та розважатися завдяки цим гурткам. І надважливо, щоб усі умови були комфортними. Тому тепер у них є значно більше простору та спеціалізовані кімнати для занять, які обладнані всім необхідним.


Веселого настрою гостям додали розваги з аніматорами, танці, співи та міні-вистави, підготовлені нашими дітками. Також приготували і солодкий стіл з желе, печивом, чаєм та смаколиками, які принесли батьки на честь відкриття центру. Спільними зусиллями вдалося влаштувати справжнє свято для кожного: дорослих, дітей, гостей та адміністрації. Усмішки на обличчі та радість в душі були аж до кінця дня!


  


 За матеріалами church-zp.com.ua