Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

“Вони відчувають у своєму серці потребу сказати останнє “дякую”, – владика Максим у неділю Мироносиць в Добропіллі

2 Травня 2023

“Вони відчувають у своєму серці потребу сказати останнє “дякую”, – владика Максим у неділю Мироносиць в Добропіллі

30 квітня, у неділю Мироносиць, владика Максим Рябуха звершив Божественну Літургію в храмі Непорочоного Зачаття Пречистої Діви Марії, що в Добропіллі, Донецької області. Розважаючи над уривком з Євангелія пригадав про важливість подяки Богові та вістування Його Воскресіння.

 

 

“Жінки-мироносиці йдуть до гробу з розумінням, що Той, хто їх любив понад усе – Його немає. І вони відчувають у своєму серці потребу сказати останнє “дякую”. За те, що Він їх любив, підіймав з колін життя, підносив очі до неба і повертав віддчутя важливості і потреби. Це бажання подякувати Богові відкриває іншу реальність”, – наголошує архиєрей

 

Владика Максим також звертає увагу, що навіть попри внутрішні пережиття та враження, жінки-мироносиці з радістю у серці та душі діляться звісткою про Воскресіння Христове зі всім світом. Аби кожен відчув таке ж щастя та віддав хвалу Спасителю.

 

“Неділя Мироносиць є особлива. Ми знаємо, що мироносиці, перші жінки, які прийшли намастити тіло померлого Христа, довідуються, що Він воскрес. Переповнені здивуванням почутої події, спершу чуються знесиленими, щоб говорити. Бо інколи є моменти, що негоден нічого вимовити, адже настільки багато є думок і вражень. Але зрештою від тих мироносиць звістка про Воскреслого Спасителя розноситься всім світом!” – зауважує єпископ-помічник.

 

Божественну Літургію співслужили з владикою о. Стефан Попадюк, настоятель парафії Непорочоного Зачаття Пречистої Діви Марії, та о. Сергій Паламарчук. Завершилося богослужіння молитвою за Україну “Боже Великий Єдиний”.

 

 

 

Двері храму Непорочоного Зачаття Пречистої Діви Марії у Добропіллі щонеділі відчинені для усіх охочих помолитися. Літургія відбуватиметься о 15:00 за адресою: вул.Каті Литвинової, 75.

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату