Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Завершення курсу «Бути поруч»: 20 нових аніматорів готові до служіння!

7 Червня 2023

Завершення курсу «Бути поруч»: 20 нових аніматорів готові до служіння!

3 червня відбулася остання зустріч формаційного курсу «Бути поруч», яка стала випускним для 20 нових християнських аніматорів Донецького екзархату.

 

 

 

Фінальна зустріч була присвячена гурткології та катехизації в ігровій формі. Учасники вчилися ставити театральну сценку, співпрацюючи в команді. Дізнавалися як виходити з ситуації, коли погода чи інші фактори змушують змінювати розклад та чим розвивати та розважати дітей. Звісно, що все це підкріплювалося практичною частиною, де аніматори вчилися не лише проводити ігри, але й грати їх, дотримуючись всіх правила.

 

 

Серед умов отримання сертифіката про проходження курсу вимагалося бути присутнім на більшій половині зустрічей, що вказує на серйозний підхід до навчання та зобов’язань, прийнятих учасниками. Завдяки наполегливості, зацікавленості та зусиллям учасників, 20 із них заслужено отримали сертифікати аніматорів. Їхня мотивація та прагнення досвідчити роль аніматора  на практиці дозволяють очікувати гарної та якісної роботи зі спільнотою вже цього літа.

 

 

Наступний етап для випускників курсу є триденний вишкіл по програмі літнього табору 2023 року, який почнеться вже зовсім скоро, 19 червня. Протягом трьох днів аніматори пропрацюють таборову програму, навчаться проводити різні гуртки, вивчать нові рухливі ігри, ділитимуться власними доробками та визначать хто на які табори зможе поїхати, щоб подарувати в цьому складному часі своїм аніматорським служінням незабутньо світлий і добрий час численній дітворі Сходу України.

 

 

Завершення формаційного курсу аніматорів “Бути поруч” від спільноти “НеОдин” для Донецького екзархату стало значним кроком у розвитку духовного служіння молоді. Зустрічі, які тривали з березня по червень, дали численним учасникам не лише цінний навчальний матеріал, але й практичний досвід, готуючи їх для викликів, які вони зустрінуть у служінні дітворі і молоді. Та поруч із цим вже утвердилися дружні спільноти активної молоді як у своїх парафіях, так і у всьому екзархаті. Це означає, що не зважаючи на літні відстані – ми зможемо завжди бути поруч, а у вересні повернутися знову до навчання та зростання разом.

 

 

 

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, пресслужба Донецького екзархату