Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Завершився перший модуль навчальної програми “Баланс твого служіння” від Української освітньої платформи

19 Березня 2024

Завершився перший модуль навчальної програми “Баланс твого служіння” від Української освітньої платформи

Протягом 3-х активних днів навчання відбувався перший навчальний модуль програми “Баланс твого служіння”, яку організувала Українська освітня платформа. Ідея проекту, як зазначають організатори, полягає у тому, щоб священослужителі та християнські лідери здобули психологічні знання, аби підсилити їхнє служіння для підтрики парафіян у громадах. Серед спікерів проекту був також владика Максима Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ. 

 

 

16 березня завершився перший модуль “Баланс твого служіння”, який тривав три дні. Про це повідомила Українська освітня платформа у Facebook.

 

 

Учасники з великим запалом та натхненням слухали насичені тренінги від авторитетних спікерів, де наскрізною темою заходу було поєднання психології та духовності, адже ідея проєкту підсилити спроможність Церкви інструментом психологічної грамотності, аби підтримувати ментальне здоровʼя людей.

 

 

«Ця програма є відкриттям для мене. Моє служіння є на деокупованих територіях, де люди не те що постраждали, а далі страждають і дотепер. І багато звертаються щодо допомоги, особливо психологічної. І деколи як священник справді не знаю що їм відповісти», — ділиться учасник заходу, отець Ігор Макар.

 

 

У програмі першого модулю великий акцент був на темі психології , адже проєкт «Баланс твого служіння» має завдання, аби його учасники розвинули свою психологічну грамотність. Це підсилить їх у власному служінні.

 

 

«У мене був запит поєднати психологію, духовність та навіть психіатрію, тому що до нас звертається багато людей і ми не знаємо чим допомогти і ось нарешті «Баланс твого служіння» прийшов в наше місто», — розповідає учасниця навчання, пасторка церкви Марина Юдіна.

 

 

Наступний навчальний модуль відбудеться вже зовсім скоро – наступного місяця, за словами організаторів.