Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Безкоштовні гарячі обіди для нужденних на Донеччині

10 Жовтня 2023

Безкоштовні гарячі обіди для нужденних на Донеччині

Від кінця серпня на Донеччині стартував проект, що має на меті безкоштовно годувати ВПО, вразливі категорії населення, що постраждали від війни та потребуючих. Проект реалізується Донецьким екзархатом у співпраці з благодійною організацією “Карітас-Маріуполь”.

 

 

 

Надання допомоги у вигляді гарячих комплексних обідів є вирішенням проблеми для тих людей, які не можуть самостійно себе забезпечити повноцінним харчуванням: пенсіонери, люди з інвалідністю, малозабезпечені та постраждалі від війни. Переважна частина їх витрат йде на оплату комунальних послуг, ліки та речі першої необхідності. Через обстріли інколи немає світла та газу, що приготувати собі та рідним їсти. Тож для нужденних гарячі безкоштовні обіди є потрібними та важливими в ці важкі часи.

 

 

Харчування організовується з готових страв, відповідно до меню, розробленого спеціалістами. Обід складається з першої страви: борщ, бульйон та інші види супів, гарніру з салатом, хліба та гарячого чаю з цукром чи компоту.

 

 

Реалізується проект на 3-х локаціях: Новогродівська ОТГ, Селидівська ОТГ та
Покровська ОТГ. Комплексні обіди роздають двічі на тиждень, що сумарно складає 550 гарячих обідів для потребуючих. Допомога буде надаватися й далі, а з Божою поміччю та завдяки нашим партнерам вдасться забезпечити ще більшу кількість нужденних безкоштовними обідами!

 
 

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату