Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

“Добрий самарянин”: перші пункти незламності в Донецькому екзархаті

1 Лютого 2023

“Добрий самарянин”: перші пункти незламності в Донецькому екзархаті

Пункти незламності “Добрий самарянин” вже встановили у Кривому Розі, Запоріжжі та Тернівці, що на Дніпропетровщині. Проєкт реалізується Патріаршою фундацією “Мудра справа” за підтримки Апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії.


Кожен намет обладнаний вентиляцією, обігрівом та буржуйкою. Можна приготувати їжу, підзарядити телефон та завжди залишатися на зв’язку завдяки швидкісному інтернету від Starlink. За задумом проєктантів, пункт може вмістити до 50 осіб, які одночасно можуть заряджати свої мобільні пристрої.
Звернутися по допомогу в пункт незламності «Добрий самарянин» можуть не лише парафіяни певного храму, але й всі охочі та потребуючі.
«Наша Церква на найвищих рівнях дбає, щоб якомога якісніше послужити людям на тих територіях, де є особлива потреба. Тут немає багато греко-католиків, але ми як Церква служимо людям навколо, які є у потребі, незважаючи на їх релігійну приналежність чи мову спілкування. Ми просто служимо. Так ми засвідчуємо про Бога, про свою Церкву, про нас на цих територіях», — ділиться думками отець Іван Талайло з Кривого Рогу. 

Знайти пункти незламності “Добрий самарянин” в межах Донецького екзархату можна за наступними адресами:
1. вул. Івана Франка, 8, м. Кривий Ріг. Графік роботи: будні з 8:30 до 17:00.
2. вул. Андрея Шептицького (колишня вул. Талаліхіна), 58, м. Запоріжжя. Графік роботи: щодня з 7:00 до 21:00.
3. вул. Героїв Космосу 2а, м. Тернівка, Дніпропетровська обл. Графік роботи: цілодобово, є сторож.
 

Прес-служба Донецького екзархату