Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Екзарх Донецький вручив катехитам екзархату канонічні місії

23 Вересня 2022

Екзарх Донецький вручив катехитам екзархату канонічні місії

24 вересня 2022 року в місті Запоріжжі відбулося святкування дня катехита, під час якого катехити Донецького екзархату прийняли з рук екзарха канонічні місії.

Святкування розпочалося Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ, у храмі святого Володимира. В своєму слові владика наголосив, що катехит має проголошувати Боже Слово не тільки в Церкві і в спільноті вірних, а всюди, де би він не знаходився. 

Виклики воєного часу дають кожному катехиту безліч можливостей, щоб допомогти людям зустрітися з Христом, з Богом пережити складні обставини життя, і крокувати  дорогами правди і віри. 

Після Божественної Літургії  владика Степан урочисто вручив катехитам екзархату канонічні місії на катехитичне служіння та уділив благословення на новий навчальний катехитичний рік.

Також відбулася онлайн зустріч катехитів Донецького екзархату із заступником голови Патріаршої катехитичної комісії паном Назаром Дудою. На цій зустрічі були представлені нові програми для катехизації дітей 1,2 і 3 класів та однорічна програма підготовки до першої Сповіді і Урочистого Святого Причастя, а також представлено документ папської Ради сприяння новій євангелізації «Напрямні для катехизації».

Цього ж дня відбулася робоча зустріч катехитів з головою катехитичної комісії Донецького екзархату пані Зітою Воробйовою, на якій катехити поділилися своїми найкращими катехитичними практиками та окреслили план роботи катехитичної комісії на новий рік.

Пані Зіта висловила всім катехитам за їх плідну працю, за жертовність і служіння в Божу Славу і спасіння людей. «Нехай Господь рясно благословить Ваше служіння і супроводжує Вас в цьому покликанні», – побажала очільниця катехитичної комісії.


 

Для пресслужби Донецького екзархату 

повідомила Зіта Воробйова,

голова катехитичної комісії Донецького екзархату