Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Історії з Новогродівки: про підтримку літніх людей Донеччини

17 Жовтня 2023

Історії з Новогродівки: про підтримку літніх людей Донеччини

За співпраці благодійної організації “Карітас Маріуполь” та фінансовій підтримці міжнародного фонду Renovabis, Донецький екзархат підтримує та допомагає літнім людям Донеччини, які фактично прикуті до ліжка внаслідок хвороби та потребують опіки. Ділимося з вами 2-ма історіями підопічних з міста Новогродівки Донецької області.

 

 

 

Знайомтеся, це – Валентина Василівна Макарова, бабуся вже поважного віку. Вона є корінною мешканкою міста Новогродівка. Ця сильна духом людина все своє життя пропрацювала медичною сестрою, бачила сенсом свого життя – допомагати людям у складні моменти. Сьогодні допомоги потребує й вона сама, адже коханого чоловіка втратила і залишилась зовсім одна. А на початку страшних подій 2022 року в Україні у жінки стався інсульт, через що Валентина Василівна зараз практично прикута до ліжка. Наразі, жінці допомагають небайдужі люди та сусіди.

 

 

 

 

 

 

На фото Щуко Людмила Юріївна, 1948 року народження. Проживає одна на невелику пенсію. У березні 2023 року перенесла важкий інсульт, наслідком якого стала повна нерухливість кінцівок. Рідні Людмили Юріївни, з початком воєнних дій у Донецькій області, були вимушені виїхати з неповнолітніми дітьми до більш безпечного регіону України. На даний момент Людмилі Юріївні допомагають соціальні працівники міського Центру надання соцпослуг.

 

 

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату