Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Храмовий празник та свято св. Причастя на нашій парафії у Староварварівці

4 Липня 2023

Храмовий празник та свято св. Причастя на нашій парафії у Староварварівці

У четверту неділю після Зіслання Святого Духа ми святкуємо празник Всіх святих українського народу. 2 липня на парафії Всіх святих Українського народу в Староварварівці Донецтької області було потрійне свято: храмовий празник, 5-річчя освячення храму та урочисте Перше Причастя.

 

 

 

Для 4 дітей настав момент приняття самого Господа  Ісуса Христа під видом хліба і вина. Для цієї зустрічі вони готувалися, вивченням катехизму та першою сповідю. Дітей підготовлювали сестри Марія Мати Милосердя та Марія Боголюбива.

 

 

Прикрасив це свято  о. Іван Василенко, декан Краматорського деканату, своєю присутністю. До вірних він сказав чудову повчальну проповідь  про святість.  Як приклад великою святості на тетраподі знаходилися мощі св. Василія Великого і св. Свщмуч. Йосафата, якого 400 ліття з дня смерті святкуємо.

 

 

На завершення Служби Божої діти першого Причастя поклали лілеї у стіп фігури Покрови Богодиці, що знаходиться перед храмом. Цей день також є свято Неустанної Помочі. Всі парафіяни і діти співали до небесної Неньки: «Від гріхів все хорони нас, і до неба заведи нас, Мати Божа, Маріє!».

 

 

 

 

 

 

 


За матеріалами о. Петра Цідило, ВС