Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Молодь екзархату з Донеччини відвідала Прикарпаття

13 Травня 2023

Молодь екзархату з Донеччини відвідала Прикарпаття

Минулого тижня підлітки з села Староварварівки Краматорського деканату здійснили подорож Прикарпаттям, зростаючи у вірі та втілюючи мрії у життя. Про подорож розповів о. Петро Цідило, ВС.

 

 

Як зазначає о. Петро, поїздка в гори це подяка за активне парафіяльне життя та жертовність: «Кожного року, вже протягом 5 років, на різдвяні свята ми організовуємо з ними ВЕРТЕП. Половина отриманих коштів вони жертвують на розбудову і оздобу нашої парафіяльної церковці, а іншу половину – на подорожі. Цьогоріч це подорож у Карпати: Старуня, Дора, Яремче, Буковель, Полонина Перці, Дора».

 

 

Під час подорожі скористалися чудовою нагодою та провели міжпарафіяльну гру-змагання «Що?Де?Коли?» з підлітками парафії святих Кирила і Методія в Крихівцях (Івано-Франківськ), якою опікуються отці Воплоченого Слова. «..ми спільно організували змагання з місцевою командою, так в нас вийшла міжпарафіяльна гра, де наші підлітки виявилися спритніші. Хочемо в особливий спосіб подякувати о.Йосафату Бойко і с.Марії Відкуплення за можливість, організацію та проведення змагання і смачненьку вечерю, а також підліткам парафії за гостинність і гру», – ділиться о. Петро Цідило.

 

 

В понеділок, 8 травня у свято Луханської Богородиці, покровительки Чернечої родини Воплоченого Слова, в архикатедральному соборі Христового Воскресіння 7 сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара складали свої вічні чернечі обіти, серед яких і с. Марія Мати Милосердя. Своєю присутність та молитовною підтримкою підлітки взяли участь у Божественній Літургії та прийнятті обітів. Опісля була концертна програма, спільна трапеза та повернення додому.

 

 

«Дякуємо Богу і нашим воїнам, отцям і сестрам нашої Чернечої родини, що ми змогли втілити в життя мрії цих молодих людей. Мрій ще багато…. Тож «Богородице Діво…» і вперед», – о. Петро Цідило, ВС.

 

 

 

 


За матеріалами о. Петра Цідила