Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Молодіжні заходи Донецького екзархату – джерело знань, єднання та духовності

19 Березня 2024

Молодіжні заходи Донецького екзархату – джерело знань, єднання та духовності

Незважаючи на складні часи та численні виклики, молодь Донецького екзархату не втрачає запалу та жаги до життя. Завдяки різноманітним заходам, які організовуються для них, вони мають можливість всебічно розвиватися та укріплювати свою віру. Так, минулого тижня стартували аніматорські курси та відбулися молодіжні реколекції «Бог то не вигадка».

 

 

Аніматорські курси, які розпочалися 9 березня у Дніпрі при парафії Святого Миколая Чудотворця, допомогли молоді краще зрозуміти себе, свою роль аніматора та навчили основам командної роботи. Учасники курсів обговорили такі теми:

 

 

  • – Хто я? (бути собою – бути індивідуальним
  • – Хто такий аніматор? (анімувати – дарувати себе іншим. Особисте щастя приходить, коли людина робить щасливими інших)
  • – Командотворення («можливо, ми всі прибули на різних кораблях, але зараз ми в одному човні»)

 

 

 

 

 

Реколекції “Бог то не вигадка”, які відбулися 16-17 березня при парафії Преображення Господнього у с.Преображенка, зібрали молодь, яка прагне розкрити для себе питання віри та існування Бога. Учасники мали можливість отримати відповіді на найпалкіші питання, навчитися говорити про Бога в сучасному світі, а також відчути атмосферу любові та єднання з однодумцями.

 

 

 

 

 

 

Ці два заходи – лише приклад того, як молодь Донецького екзархату прагне до єднання, навчання, розваг та зближення одне з одним. Попри будь-які виклики вони шукають можливості для всебічного розвитку, щоб вже сьогодні своїми справами здійснювати Божий задум та нести добро у цей світ!

 

 

 

 
Ангеліна Вовк, прес служба Донецького екзархату