Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Папський елемозинарій зустрівся з екзархом Донецьким в Запоріжжі

16 Вересня 2022

Папський елемозинарій зустрівся з екзархом Донецьким в Запоріжжі

У п’ятницю, 16 вересня 2022 року Божого, до Запоріжжя завітав кардинал Конрад Краєвський, Папський роздавач милостині – елемозинарій.

На зустрічі з Кардиналом Краєвським були присутні владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ, владика Ян Собіло, єпископ помічник Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ, а також отець Андрій Бухвак, канцлер Донецького екзархату.

Владика Степан ознайомив елемозинарія із ситуацією в Донецькому екзархаті, окремо торчкнувшись тої його частини, яка знаходиться під окупацією. Після повномасштабного вторгнення російської армії в Україну Донецький екзархат став поділеним навпіл лінією фронту, під окупацією знаходяться священники, які продовжують душпастирську працю і служіння для людей, які не виїхали з окупованої території.

Екзарх Донецький відзначив важливість підтримки України Ватиканом, в особливості гуманітарною допомогою для тих людей, які постраждали від війни – стратили своїх близьких, домівки, роботу, та висловив надію на подальшу співпрацю. 

Кардинал Конрад Краєвський відвідує Україну вчетверте від початку повномасштабної війни. Зазначається, що цей візит на Схід України здійснюється для підтримки мирних мешканців, духовенства та вірних. Допомога для українців буде розповсюджуватись через Карітас.


 

 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ