Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Празник Святої Трійці в Кривому Розі разом з владикою Степаном

6 Червня 2023

Празник Святої Трійці в Кривому Розі разом з владикою Степаном

На другий день свята  Зіслання Святого Духа, 5 червня, в храмі Пресвятої Трійці в Кривому Розі відбулася Архиєрейська Божественна Літургія на честь храмового празника, яку очолив владика Степан, екзарх Донецький.

 

 

Радісне свято розпочалося перед входом до храму, де парафіяни та парох о. Ігор Дмитришин з короваєм зустріли єпископа. Благословивши усіх присутніх, владика Степан разом з духовенством та вірним увійшов до храму, щоб звершити святкову Божественну Літургію.

 

 

Співслужили архиєрею настоятель парафії о.Ігор Дмитришин та диякон Станіслав Старинський. Чудовий парафіяльний хор супроводжував співом усю Літургію.

 

 

Під час своєї проповіді владика Степан пригадав наступне: «Дух Святий – третя особа Пресвятої Трійці. У Євангеліє від Івана ми читаємо як Ісус промовляє: «Коли спраглий хтось, нехай прийде до мене і п’є! Хто вірує в мене, як Писання каже, то ріки води живої з нутра його потечуть!» (Йо. 7:37-38). Пояснює євангелист, що він говорить про Святого Духа, який входить в кожного з нас. І кожен, хто має Святого Духа може дати чогось духовного більше. І навіть серед нас можна відрізнити людей глибокої віри, що живуть із Святим Духом».

 

 

«Хай цей день, свято Пресвятої Трійці, дарує нам нове очищене мислення про те, що Бог є і ми є створенні Ним. Молімося до Святого Духа і жиймо так, щоб ми разом були на Небі», – підсумував архиєрей.

 

 

По завершенні богослужіння відбулося мировання та освячення води. Також вірні зробили спільне фото з владикою Степаном, парохом та дияконом. Опісля мали можливість поспілкуватися в дружній атмосфері.

 

 

Фото: Facebook, Парафія Святої Трійці УГКЦ в Кривому Розі

 


Ангеліна Вовк, пресслужба Донецького екзархату