Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Стартувала екзархійна формація молоді

8 Жовтня 2023

Стартувала екзархійна формація молоді

7 жовтня успішно розпочалася формація молоді на екзархійному рівні. Перша зустріч зібрала в одному місці 20 активних та вмотивованих учасників, які прагнуть шукати Христа, творити світ світлішим та людянішим.

 

 

У зв’язку зі складною воєнною ситуацією на теренах Донецького Екзархату, Молодіжна Комісія, яка організовує зустрічі, прийняла рішення цього року проводити формацію молоді в кожній окремій області. Та попри це, підлітки та молодь від 14 років мають чудову можливість не лише смакувати радістю дружнього спілкування, але також разом досвідчувати Божий погляд на наше життя.

 

 

Учасникам формаційної зустрічі розповіли про структуру Церкви та екзархату, познайомили зі складом та діяльністю Молодіжної Комісії, а далі перейшли до інтерактивних вправ самопізнання та усвідомлення своєї унікальності в цьому світі та в очах Бога.

 

 

Під час своєї розмови із молоддю, владика Максим, єпископ-помічник Донецького Екзархату, пригадав, що найбільшою мрією Бога є наше вміння смакувати життя і все те, що Він нам дарує.

 

 

На завершення першої зустрічі учасники в групах спробували себе в ролі Молодіжної Комісії складаючи програму реколекцій на 2 дні. За доволі короткий час молодь змогла створити гарну та насичену програму враховуючи всі нюанси завдання.

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату