Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ розпочинає неперервну молитву за українське військо

23 Січня 2024

Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ розпочинає неперервну молитву за українське військо

Під час відвідин позицій наших воїнів у часі різдвяних празників єпископи Теодор Мартинюк, Володимир Фірман та священики-капелани отримали численні прохання від військових про молитву за них. Так зародилася ідея про молитовну ініціативу.

 

 

З благословення архиєпископа і митрополита Василія Семенюка 22 січня у парафіях Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ розпочинається неперервна цілодобова молитва за українських воїнів, членів їхніх родин, полеглих воїнів та перемогу у війні. Про це інформує пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

 

 

Молитва триватиме в означений день у одні з парафій архиєпархії з 7.00 ранку до 20.00 у храмі та з 20.00 до 7.00 наступного ранку — удома. Молитву розпочнуть парафії міста Тернополя згідно із встановленим розпорядком, який буде анонсуватися. У день молитви парафіяни цього храму, по можливості, повинні дотримуватися строгого посту. Всі бажаючі можуть долучатися до цієї молитви, відвідавши храм у якому проводиться молитва (графік храмів буде розміщено на дошці оголошень храму) чи доєднавшись онлайн до молитви парафій, у яких є онлайн трансляція.

 

 

22 січня, в понеділок, розпочнеться цілодобова молитовна акція в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернополя (вул. Сагайдачного 14). Буде онлайн трансляція.

 

 

“Прочитав статтю на сторінці Синоду єпископів УГКЦ про відвідини владик Теодора і Володимира Тернопільської Архиєпархії теренів прифронтової зони Східної України. Прохання солдатів про необхідність молитви за них, яке вони передали владиці Василію Семенюку, який, як духовна молитовна особа, одразу дав розпорядження провадити ці молитви у всій Архиєпархії, і навіть було укладено графік молитов. Ось гарний приклад для нас”, – коментує владика Степан Меньок, екзарх Донецький.

 


 
Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату
за матеріалами пресслужби Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ