Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У Дніпрі відбудеться міжконфесійний Молебень за єдність християн

23 Січня 2024

У Дніпрі відбудеться міжконфесійний Молебень за єдність християн

«Люби Господа Бога свого… і ближнього свого, як самого себе» (Лк. 10, 27) — під таким гаслом проходитиме цьогорічний Тиждень молитов за єдність християн. Матеріали для екуменічних молитов у 2024 році традиційно підготувала Папська рада сприяння єдності християн і Всесвітня рада Церков спільно із християнами Буркіна-Фасо за підтримки місцевої спільноти Chemin Neuf (CCN).

 

 

Міжконфесійний молебень, організований Українською Греко-Католицькою Церквою, відбудеться у четвер, 25 січня, о 12:00 у церкві Покрови Пресвятій Богородиці УГКЦ (вулиця Сташкова, 8, місто Дніпро). Молитву у прямому ефірі транслюватиме канал о. Василя Колодія, тому приєднатися до неї зможе кожний.

 

 

Молитву очолить владика Степан Меньок, екзарх Донецький, у співслужінні з духовенством католицьких, православних і протестантських Церков.

 

 

 

 

Довідково:

 

Тиждень молитов за єдність християн, який має понад столітню традицію, — це особливе свято взаємного діалогу та молитви про єдність між Церквами. Щороку між 18 і 25 січня християни різних конфесій зустрічаються по всьому світу на спільних службах, молитвах, конференціях, концертах та інших заходах.

 

 

Матеріали різними мовами можна знайти за цим покликанням.

 

 


 
Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату