Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У Дніпрі відбулося відкриття катехитичної школи

18 Грудня 2023

У Дніпрі відбулося відкриття катехитичної школи

У неділю, 17 грудня, в межах душпастирського візиту владики Максима Рябухи, відбулося офіційне відкриття катехитичної школи при парафії Покрови Пресвятої Богородиці у місті Дніпро, яка названа на честь Непорочного зачаття Діви Марії.

 

 

З душпастирським візитом владика Максим відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці у м. Дніпрі. Перед початком Божественної Літургії, єпископа-помічника Донецького екзархату Максима Рябуху зустрічали з розпростертими обіймами та щирими серцями адміністратор парафії о. Василь Колодій та парафіяни. Відтак усі увійшли до храму, щоб разом помолитися Господеві.

 

 

Сьогодні, у часі який наближає нас до Різдва Христового, ми покликані зупинитися і подумати “Куди я іду?”. І власне відповідь на це питання почне змінювати цей світ. Якось Мати Тереза з Калькутти, думаючи про ці речі, уклала одну із своїх молитов раннішнього намірення. І вона молилася: “Боже, коли я буду відчувати проягом дня втому – дай мені зустріти втомлених людей, яких муситиму підбадьорити. Коли відчуватиму голод – дай мені людей з якими маю поділитися куснем хліба. Коли мені сьогодні буде сумно – дай зустріти людей, яким буде сумно і яких треба буде розрадити”. Ми частощось шукаємо в житті. Та Бог показує нам, що знаходячи однодумців, друзів на цій дорозі – ти не зблудиш своїм шляхом. Але допомагаючи один одному і пригадуючи про цінності нашого життя. Багато покликаних, але мало вибраних. Хай Господь кожному з нас допомагає не забувати, що Він не просто кличе до життя, а обрав нас до святості життя“, – поділився архиєрей в часі своєї проповіді.

 

 

Після Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Максим Рябуха у співслужінні о. Василя Колодія, адміністратора парафії, було зачитано офіційний Декрет про заснування катехитичної школи “Непорочного зачаття Діви Марії” при парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Дніпрі.

 

 

“Сьогодні на парафії є подія, яка має свій початок, але вже ніколи не матимеме кінця – заснування катехитичної школи! Тепер ми матимемо відкриті двері не лише для молитви, а також для ще глибшого пізнання Бога”, – зазначив владика Максим.

 

 

Опісля було зачитано Декрет про призначення директором катехитичної школи п. Зоряну Ященко, а також два Декрети із благословенням на катехитичне служіння Зоряни Ященко та Тетяни Окіпної. Щиро вітаємо усю парафію із заснуванням катехитичної школи!

 

 

 
 
 
 
 
 

Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату