Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У Кам’янському відзначили храмовий празник з владикою Степаном

20 Серпня 2023

У Кам’янському відзначили храмовий празник з владикою Степаном

19 серпня парафія Преображення Господнього у м. Кам’янському відзначала храмове свято спільно з владикою Степаном, екзархом Донецьким.

 

 

Перед входом до храму владику Степана урочисто зустрів настоятель парафії о. Ігор Пагулич разом із парафіянами та гістьми, які вітали радісними словами та короваєм. Благословивши усіх присутніх, владика Степан разом з духовенством та вірним увійшов до храму, щоб звершити святкову Божественну Літургію.

 

Святкову Божественну Літургію очолив владика Степан у співслужінні о. Ігора Пагулича та священнослужителів Донецького екзархату, які приїхали розділити радість свята.

 

Присутність Бога для людини приносить глибокий спокій і радість в серці. Переображення переживаємо і ми, коли насправді добре молимося. Зверніть увагу на те, як обличчя людини виглядає до молитви і після. Бог перемінює людину“, – зазначив архиєрей під час проповіді.

 

По завершенні богослужіння владика Степан вручив подячні грамоти: Андрію Білоусову, голові м. Кам’янське, за допомогу в будівництві храму, а також парафіянці Лідії Ярош за вагомий внесок в будівництво храму.

 
Опісля всі присутні рушили на подвір’я храму, де з нагоди свята відбулось урочисте освячення первоплодів та святкова трапеза.

 

 

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату