Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

У Римі відбувся навчальний курс «Супроводжувати тих, кого спіткала травма» організований Папським Салезіянським Університетом

19 Квітня 2024

У Римі відбувся навчальний курс «Супроводжувати тих, кого спіткала травма» організований Папським Салезіянським Університетом

У першій половині квітня цього року, у Римі (Італія) відбувся навчальний курс «Супроводжувати тих, кого спіткала травма» організований Папським Салезіянським Університетом. Серед учасників були також представники Донецького екзархату, які, зокрема, взяли участь у загальній аудієнції з Папою Франциском.

 

 

Про це повідомили Салезіани Святого Івана Боско, УГКЦ.

 

 

Серед учасників цієї програми також був отець Олег Ладнюк, СДБ, який є військовим капеланом, та миряни, які набираються знань для подальшого служіння у Салезіянських діяльностях, особливо у сферах праці з людьми, які отримали та пережили травми війни. Адже в теперішній час вкрай важливо вміти грамотно допомагати тим, хто постраждав внаслідок війни.

 

 

Отець Олег Ладнюк та інші учасники курсу «Супроводжувати тих, кого спіткала травма» взяли участь у загальній аудієнції з Папою Франциском у середу, 17 квітня 2024 року.

 

 

Отець Олег особисто зміг привітати Папу Франциска, подякувати за молитви, за Україну, воїнів та всіх постраждалих та загиблих від жахливої та невиправданої війни. Крім того, він залишив йому гільзу та розмальовану картину, як символ трагедії війни, яку росія веде проти України.

 

 

Фото: Салезіани Святого Івана Боско/Facebook

 


Джерело: Салезіани Святого Івана Боско/Facebook