Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Українська молодь прийшла на Хресну дорогу з Папою у вбранні з портретами вбитих росією українських дітей

5 Серпня 2023

Українська молодь прийшла на Хресну дорогу з Папою у вбранні з портретами вбитих росією українських дітей

Українська молодь на Світових днях молоді в Лісабоні прийшла на Хресну дорогу, яка 4 серпня ввечері відбулася за участю Папи Франциска, у футболках із портретами дітей, які загинули в Україні від рук російського агресора.

 

 

 

На футболках зображені обличчя тих дітей, які загинули від ракетного удару, теракту чи під завалами зруйнованого будинку. Серед них — Артем, який загинув у віці 1 рік і 7 місяців, з Кривого Рогу, 8-річна Поліна, яка загинула в Маріуполі, 15-річний Іван з Київської області.

 

 

«Ця мовчазна акція на Світових днях молоді є символічною, адже ці діти ніколи не промовлять свого слова. Ці діти вже ніколи не стануть молодими. Під час Хресної дороги рани нашого народу, наші рани, ми хочемо зʼєднати з ранами Христа. Воскресіння приходить через страждання і смерть. Ми приїхали сюди, щоби свідчити Христа страждаючого, — страждаючого з усією Україною. І щоб зустріти Христа воскреслого, щоб воскресла Україна», — наголосив співініціатор акції, заступник голови Комісії УГКЦ у справах молоді о. Роман Демуш.

 

 

Хресну дорогу з Лісабона транслювало з українським перекладом «Живе телебачення» у ютубі та фейсбуці. Початок о 20:00 за київським часом.

 

 

 

 

 

 

 


Департамент інформації УГКЦ,

за матеріалами “ДивенСвіт”