Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Відбулася зустріч спільнот “Матері в молитві” Донецького екзархату УГКЦ

10 Лютого 2024

Відбулася зустріч спільнот “Матері в молитві” Донецького екзархату УГКЦ

10 лютого 2024 року на парафії Преображення Господнього у місті Кам’янське відбулась зустріч спільнот “Матері в молитві” Донецького екзархату УГКЦ, яка зібрала в одному місці понад 40 матерів.

 

 

Зустріч розпочалась Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату, у співслужінні отця-диякона Маркіяна Буняка, о. Ігора Пагулича, о. Івана Талайла, о. Леоніда Бізунова, о. Стефана Попадюка та о. Олександра Богомаза.

 

 

У своєму слові владика Максим наголосив на чудотворній силі молитви матерів:

 

 

“Як багато чудес Бог дарує нам у нашому житті, як багато дітей України сьогодні завдяки вашій молитві тримаються, як багато людей знаходять розраду і підтримку у найбезвихідніших ситуаціях. Часами кожен з нас проходить життєвий досвід, коли відчуває, що це чудо, це чиясь молитва, що дала сили зробити певні кроки, пережити той досвід, встати з колін поневолення гріхом для того, щоб знову прославляти і дякувати Богові своїм життям. Як багато сили у вашій молитві…”.

 

 

“Бути матір’ю, батьком – це особливий дар. Дар, яким Бог засвідчує, що Він впевнений у наших кроках. Бог не сумнівається чи нам вдасться чи не вдається сповнити Його місію, Його покликання. Але він знає, що як довіримося Йому – зробимо все якнайкраще”, – додав архиєрей.

 

 

Опісля Літургії всі присутні матері спільно помолилися за всіх дітей України, дорослих і малих, а також за мир та спокій в Україні.

 

 

Завершилася зустріч духовною пастриською наукою від владики Максима, який через різноманітні приклади досвідчував наскільки важливою є молитва у житті християнина. Зауважив також й про те, що батьки дають приклад дітям, є їхньою опорою і підтримкою не лише фізично, але й перш за все духовно, адже через молитву можна підтримувати завжди і всюди, попри будь-які відстані чи труднощі.

 

 

Наші діти від малечку були постійно з нами. Сьогодні вони повиростали і більшу частину свого життя проводять поза нашим додом. Але їхня приналежність і відчуття єдності із нами дають їм той стержень і опору бути добрими людьми“, – наголосив владика Максим.

 

 

 

 

 

 


 
Ангеліна Вовк, прес-секретар Донецького екзархату