Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Відбулись збори священнослужителів Донецького деканату

12 Жовтня 2022

Відбулись збори священнослужителів Донецького деканату

11 жовтня в місті Трускавці на Львівщині, де відбувається перший тур реколекцій для священнослужителів Донецького екзархату УГКЦ, пройшли збори духовенства Донецького деканату.

 

Більшість парафій Донецького деканату знаходить на окупованій території або ж в безпосередній близькості до лінії фронту, тож священники використали можливість присутності на реколекціях для проведення зборів.

 

Зустріч попровадив владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ, разом з отцем Михайлом Заверчуком, деканом Донецьким. Участь у зборах взяв також отець Максим Рябуха, СДБ, нещодавно номінований на єпископа-помічника донецького екзархату. 

 

Головним питанням, яке розглядалось під час зборів, було душпастирське служіння в умовах війни. Владика відзначив ревну працю священників як в пасторальному, так і в соціальному напрямках. Священнослужителі, навіть ті, яким довелося виїхати з окупованих територій, у різний спосіб підтримують зв’язок зі своєю паствою та в міру можливостей опікуються вірними, а також надають гуманітарну допомогу.

 

Окрім обговорення душпастирського служіння та харитативної діяльності, було також розглянуто основні напрямки діяльності екзархату. Братня зустріч завершилась спільною молитвою та архієрейським благословенням владики Степана.

 


Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ