Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Вітаємо владику Максима з днем народження!

18 Травня 2023

Вітаємо владику Максима з днем народження!

Сьогодні свій 43-ій рік народження святкує владика Максим, єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ. З цієї нагоди духовенство, монашество та вірні екзархату щиро вітають архиєрея зі святом!

 

 

Преосвященний владико Максиме!

 

В цей благословенний Богом день щиросердечно вітаємо Вас з 43-річчям! Щодня згадуємо Ваше ім’я на престолах всіх храмів екзархату. В особливий спосіб лунає сьогодні молитва дякуючи Богові за дар Вашого життя та покликання.

 

Бажаємо, щоб Ваша невпинна діяльність на благо Церкви процвітала кожного дня. Щоб Всемилостивий Господь обдаровував всесильною поміччю на відповідальному та насиченому шляху Вашого життя. За цей відносно недовгий час Вашої пастирської діяльності Ви досягли чималих успіхів та знаходите час для кожного, попри всю зайнятість, що викликає повагу. Ви подаєте гідний приклад доброго пастиря та люблячого батька, та в результаті «вівці Мої слухають голосу Мого».

 

Нехай Боже милосердя огортає Вас щодня, провадить та зміцнює протягом усього життєвого шляху. Нехай Господь завжди дарує міцне здоров’я та довголіття, а Пресвята Богородиця покриває своїм омофором та буде з Вами в усіх добрих справах.

 

Многії і благії літа!