Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Донецький екзархат вітає владику Степана з 22-ю річницею єпискоських свячень!

15 Лютого 2024

Донецький екзархат вітає владику Степана з 22-ю річницею єпискоських свячень!

Сьогодні, 15 лютого, 22-у річницю єпископських свячень відзначає владика Степан Меньок, екзарх Донецький. Спільнота всього Донецького екзархату УГКЦ щиро вітає архиєрея з цією визначною датою!

 

 

Преосвященний владико Степане, від щирого серця вітаємо Вас зі святом! Ваше служіння на ниві Христовій є взірцем віри, жертовності та невтомного служіння Божому люду. Ви завжди з розумінням та щирою турботою ставитесь до потреб вірних, даруєте їм духовну підтримку та настанову. Ваша мудрість, пастирська ревність та невтомна праця на благо Церкви є гідними пошани та наслідування.

 

 

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, многії літа, щедрої Божої благодаті та наснаги у Вашому архиєрейському служінні. Нехай Всемилостивий Господь дарує Вам сили та мудрість у веденні довіреного Вам Божого люду, а Пресвята Діва Марія опікується Вашим життям та повсякденним служінням!

 

 

До привітань долучився також єпископ-помічник Донецького екзархату владика Максим Рябуха в переддень свята опісля Божественної Літургії:

 

 

 


 
Із вітаннями та молитвою, спільнота Донецького екзархату