Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Глава УГКЦ до Лицарів Колумба: «Ви даруєте згорьованим людям віру в перемогу над злом»

25 Травня 2024

Глава УГКЦ до Лицарів Колумба: «Ви даруєте згорьованим людям віру в перемогу над злом»

24–26 травня у стінах Івано-Франківської духовної семінарії імені священномученика Йосафата триватиме VI Національна конвенція Лицарів Колумба в Україні, на якій чоловіки-католики підбивають підсумки діяльності і планують подальшу працю спільноти. З цієї нагоди Отець і Глава УГКЦ привітав учасників окремим листом та уділив архипастирське благословення.

 

 

Передовсім Блаженніший Святослав подякував організаторам заходу, всім його учасникам та їхнім дружинам, а також отцям-капеланам, які духовно опікуються спільнотою Лицарів Колумба.

 

 

Глава УГКЦ також відзначив важливу роль, яку відіграють Лицарі Колумба в підтримці України під час війни: «Керуючись гаслами організації: благодійність, єдність, братерство і патріотизм, ви провадите активну діяльність задля підтримки тих, хто страждає. Достатньо згадати лише ваші проєкти соціальної допомоги, за допомогою яких ви врятували не одне життя, подарувавши згорьованим людям віру в перемогу над злом».

 

 

Блаженніший Святослав уділив Лицарям Колумба архиєрейське благословення, відтак закликав їх і надалі нести своє світло в Україну: «Кріпіться у своєму служінні, свідчіть про перемогу нашого Бога, наближаючи перемогу України в цій війні».

 

 

 

 


Джерело:  Департамент інформації  УГКЦ

Фото: Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ