Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Комісія у справах молоді запрошує пройти опитування

11 Січня 2024

Комісія у справах молоді запрошує пройти опитування

Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ запрошує молодь пройти коротке анкетування, яке допоможе оцінити роботу Церкви, душпастирства молоді, основних можливостей і допоможе краще зрозуміти потреби та вподобання сучасної молоді віком 18 до 35 років, у релігійному житті та сприйняття ними Церкви.

 

 

Це опитування проаналізує соціолог Українського Католицького Університету. Результати представлять на Форумі молодіжного душпастирства УГКЦ 10 лютого у Києві.

 

В опитувальнику ви маєте можливість висловити думки про діяльність Церкви, поділитися власними очікуваннями та потребами, розповісти про те, які зміни очікуєте.

 

Кожна думка ― надзвичайно важлива, адже вона впливає на формування розвитку Церкви. Саме ви допоможете творити дорожню карту душпастирства молоді УГКЦ у 2024 році.

 

Для якісного опитування та отримання достовірної інформації просимо відповідати щиро, правдиво, не пропускаючи жодного питання. Це анкетування є повністю конфіденційним.

 

 

Дослідження проводить Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ спільно із соціологами УКУ з 10 січня. Результати дослідження оприлюднять на сайті ДивенСвіт і всі охочі зможуть з ними ознайомитись. Також результати будуть представленні на Архиєрейському Синоді УГКЦ 8 лютого 2024 року

 

 

 


Джерело: ДивенСвіт