Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

На Дніпропетровщині відбулася екозустріч з дітьми

8 Листопада 2022

На Дніпропетровщині відбулася екозустріч з дітьми

Минулого четверга, 3 листопада, відбулася екологічна зустріч з дітьми дитячого садочку «Мальва» у м. Кам’янське. Заняття провів о. Михайло Неїжмак, керівник Екологічного Бюро Донецького екзархату УГКЦ у Дніпропетровській області, в рамках ініціативи «Екологічні місії задля збереження створіння».

 

Протягом заняття близько 30 дітей, спільно з вихователями, в ігровій формі дізналися як берегти природу, піклуватися про тварин, зберігати тепло та воду.  Також усвідомили як важливо ділитися здобутими знаннями та давати приклад іншим бережливого ставлення до світу в якому живемо. Наприкінці провели конкурс на кращу замальовку екомалюнка в якому взяло участь троє дітей. Всі учасники отримали у подарунок екоказку.

 

Екореферент о. Михайло, висловив вдячність дирекції закладу за співпрацю у сфері виховання підростаючого покоління у любові та пошані до сотвореного Богом світу.

 

«Навчаючи маленьких дітей ще із садочку, ми отримаємо добре та свідоме покоління людей, яке буде вважати оточуючий світ, невід’ємною частиною власного життя, а від цього буде і відповідне ставлення» – коментуючи зустріч, наголосив о. Михайло.

 

 


 

 

Джерело:  ecoburougcc.org.ua