Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Сьогодні «Карітас Донецьк» святкує своє 20-ти річчя!

8 Листопада 2023

Сьогодні «Карітас Донецьк» святкує своє 20-ти річчя!

Сьогодні 20-ти річчя святкує Благодійна Організація “Благодійний Фонд Карітас Донецьк”, який від 2015 року тимчасово перебуває в місті Дніпрі та активно допомагає переселенцям, постраждалим від війни та іншим потребуючим.

 

 

Святковий день розпочався з Божественної Літургії в храмі Святого Миколая Чудотворця у м. Дніпро, яку звершив владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ.

 

 

“Сьогоднішня річниця – величне свято для всього Карітасу і Донецького екзархату. Карітас Донецьк відкрив шлях для осередків у семи областях. Отець Василь гуртував і вчив людей творити боже добро на світі, приносити порядок у це життя. Попри сум і біль життя маємо розуміти – ми не є покинутими і самотніми. Нехай Господь у своїй любові і щедрості обдаровує усих і все, нехай підтримує всі добрі наміри і допомагає вносити порядок. Дарує многії і благі літа”, – промовив у привітанні владика.

 

 

Інформаційна довідка про “Карітас Донецьк”:

 

  • – Заснований у 2003 році у м. Донецьк. У січні 2015 р. фонд, через трагічні події на Сході України, вимушено переїхав до м.Дніпро, забравши з собою найцінніше – своїх співробітників!
  •  
  • – За 2022- 2023 рр – ми надав допомогу більше 120 тис українцям, які опинились у скруті!
  •  
  • – Благодійний фонд «Карітас Донецьк» є простором прийняття та розуміння людей різного віку, соціального статусу, фізичних можливостей, віросповідання, етнічного походження та статі.

 

 

 
 
 
 

Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату

за матеріалами “Карітас Донецьк”