Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

В Запоріжжі провели інтелектуальну християнську гру «Що? Де? Коли?» для молодшої вікової категорії

5 Червня 2023

В Запоріжжі провели інтелектуальну християнську гру «Що? Де? Коли?» для молодшої вікової категорії

В суботу, 3 червня, в Запоріжжі відбулася Всецерковна інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?” для молодшої групи на екзархійному рівні.


У грі взяло участь 4 команди з парафії Володимира Великого (м. Запоріжжя), Матері Божої Неустанної Помочі (м. Запоріжжя), Преображення Господнього (м. Кам’янське) та Різдва Пресвятої Богородиці (м. Мелітополь). Не зважаючи на окупацію останнього міста, діти все ж виявили бажання та долучили до гри в онлайн форматі.

 

 

Основною метою заходу було ознайомлення дітей з елементами Літургії, будовою та особливостями храму, богослужбовим одягом тощо. Учасники ретельно готувалися до змагань декілька місяців.

 

 

Результати гри оцінювало журі в складі якого був владика Степан Меньок, о. Олександр Богомаз та о. Андрій Алєксєєв.

 

 

Перемогу в молодшій віковій категорії здобула команда «Божі діти» з парафії Матері Божої Неустанної Помочі, що у Запоріжжі. Всі учасники та катехити, які готували дітей для участі у змаганнях отримали дипломи та пам’ятні подарунки. А команда переможців вже зовсім скоро, 17 червня 2023 р., візьме участь у грі на всеукраїнському рівні.

 

 

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів надалі! Щиро дякуємо всім дітям і катехитам за активну участь та пізнання Бога!

 

 

 

 

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, пресслужба Донецького екзархату