Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Відбулися збори священнослужителів Дніпровського деканату

30 Жовтня 2022

Відбулися збори священнослужителів Дніпровського деканату

У п’ятницю, 28 жовтня 2022 року Божого, відбулися збори отців Дніпровського деканату Донецького екзархату УГКЦ. Зустріч проходила в режимі онлайн, за допомогою відеочату.

 

Після спільної молитви “Царю Небесний”,до отців звернувся декан Дніпровський о.Михайло Неїжмак, який у своєму слові заохотив отців у часі війни велику увагу приділити молитві та щоденній Літургії, адже молитва – це розмова з Богом, єдності з яким зараз найбільш потребує весь Український народ.

 

Щодо літургійних питань, декан пригадав отцям про важливість вхідних молитов, які кожний священник має молитися перед звершенням Божественної Літургії, просячи Благословення у Бога та Богородиці, примиряючись із присутніми вірними.

 

Також отець Михайло пригадав душпастирям про належне ведення реєстраційних книг на парафії, чистоту Богослужбових риз, літургійного посуду, покривал та рушничків тощо.

 

Отці в свою чергу поділилися інформацією про поточну ситуацію на парафіях, викликами та труднощами.

Загалом усі душпастирі Дніпровського деканату стараються бути поміччю та підтримкою кожній потребуючій людині, військовим та переміщеним особам із зони бойових дій. Бути поруч – це завдання церкви сьогодні.нрм

 

Молитвою за Україну та перемогу завершилася сьогоднішня зустріч.

Отець-декан Михайло побажав отцям сили, витримки та Божої опіки, подякував усім за служіння у цих нелегких обставинах.