Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

3 дні духовної віднови: владика Максим дав великопісні реколекції в стінах Вищої Духовної Семінарії ім. Патріарха Йосипа Сліпого

26 Березня 2024

3 дні духовної віднови: владика Максим дав великопісні реколекції в стінах Вищої Духовної Семінарії ім. Патріарха Йосипа Сліпого

З 20 по 22 березня у стінах Вищої Духовної Семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого, що на Тернопільщині, відбулися великопісні реколекції, які провів єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ владика Максим Рябуха.

 

 

Про це повідомив прес-службі Семінарії бр. Дмитро Телев’як, 7 курс.

 

 

Великий піст – особливий час внутрішнього занурення в себе і відновлення близькості з Богом. Час, який готує наше тіло і душу до зустрічі з воскреслим Христом.

 

 

У перший день реколектант зосередив увагу братів на питанні: «Ким я є для Бога?». Щиро ділячись власним досвідом він дав зрозуміти кожному наскільки цінними ми є для Бога.

 

 

Наступного дня роздумували над питаннями: «Ким Бог є для мене?» та «Що робити, коли Бог кличе йти за Ним?». Владика вдало розвивав думку навколо покликання і ділився як будувати добрі стосунки з люблячим Богом.

 

 

Крайній день реколекцій був наповнений роздумами те, що значить бути «добрим пастирем». На прикладі Ісуса Христа, владика показав братам риси справжнього душпастиря.

 

 

Впродовж усіх днів реколектант проводив особисті духовні розмови з братами, підтримуючи та надихаючи кожного зокрема. Відкритість та простота владики Максима склала дуже приємне враження на семінаристів.

 

 

Фото: бр. Роман Іващук, 2 курс

 

 

Щиро дякуємо єпископу за цей особливо цінний час, за науки та ділення, за глибокі та щирі роздуми про важливе. Усі брати неймовірно збагатились його досвідом духовної мандрівки за Христом. Многих і благих років життя!“, – подякували владиці Максиму семінаристи.

 

 

 
Ангеліна Вовк, прес служба Донецького екзархату
за матеріалами Вищої Духовної Семінарії ім. Патріарха Йосипа Сліпого