Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

«Академія душі та серця»: Комісія у справах молоді Донецького екзархату представила новий проект

28 Лютого 2024

«Академія душі та серця»: Комісія у справах молоді Донецького екзархату представила новий проект

На вихідних, 24-25 лютого, Комісія у справах молоді Донецького екзархату УГКЦ знову зустрілася з молоддю та презентувала новий проект – «Академію душі та серця»! Метою проекту є допомога молоді у глибшому пізнанні себе та свого духовного світу, а також укріплення у вірі.

 

 

24 лютого розпочалася зустріч для Запорізького деканату із молитви, згадуючи 2-у річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну. Відтак, після вступного слова голови Комісії у справах молоді Яреми Муховського, відбулася презентація проекту «Академія душі та серця».

 

 

Метою проекту є допомога молоді у глибшому пізнанні себе та свого духовного світу, а також укріплення у вірі. Учасників чекатимуть 2 модулі протягом року по 4 зустрічі, які будуть наповненні тренінгами, лекціями, іграми, вікторинами, зустрічами із цікавими людьми та багато іншого.

 

 

Для того, щоб можна було відслідковувати особистий прогрес у пізнанні Бога та зміни у власному духовному світі, молодь пройшла невеличке початкове тестування. Після чого всі разом пограли цікаві ігри, багато насміялися і дізналися чимало нового для себе.

 

 

Раді були зустріти в гостях представників Згромадження братів Альбертинів: брата старшого Франциска, брата економа Томаша і брата Максиміліана, які цікавилися життям та діяльності молоді нашого екзархату.

 

 

Згодом до зустрічі долучився владика Степан Меньок, екзарх Донецький, щоб поспілкуватися із молоддю та дати їм відповідь на питання, які їх цікавили: «Чи є різниця, де хрещена людина?», «Що буде, якщо не помолитися покуту?», «Чому переважно хрестять дітей, а не дорослих людей?» та інші цікаві питання.

 

 

Після сесії «Питання-відповідь» владика Степан разом із молоддю помолилися вервицю у храмі Матері Божої Неустанної Помочі у м. Запоріжжі в наміренні за мир в Україні та чимскорішу перемогу.

 

Завершилася зустріч у Запоріжжі ще однією невеликою лекцією на тему «Навіщо вірити?», спільною молитвою та подякою Богові за можливість зібратися разом та ближче пізнавати Його.

 

 

25 лютого проект «Академія душі та серця» презентували в Кривому Розі на парафії святого Миколая Чудотворця.

 

 

Підростаюче покоління так само пройшло невеличке тестування, яке ще більше зацікавило їх у пізнанні Бога та християнського життя. Згодом грали різноманітні ігри, вікторину, слухали невеликі, проте цікаві лекції про віру, Таїнство Хрещення та дію Святого Духа. На завершення поділилися враженнями, міцно пообіймалися в очікуванні наступних зустрічей.

 

 

 

 

 

 


 
Ангеліна Вовк, прес-секретар Донецького екзархату