Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Чумаківська громада зустріла владику Максима Рябуху

22 Червня 2023

Чумаківська громада зустріла владику Максима Рябуху

21 червня громада села Чумаки Дніпропетровської області радо зустріла у себе в гостях єпископа-помічника Донецького екзархату Максима Рябуху.

 

Під час перебування в селі, єпископ звершив Божественну Літургію на яку прийшли численні віряни. Співслужив владиці о. Сергій Підтілов, котрий опікується громадою.

 

В контексті Євангелія того дня, архиєрей пригадав про виклики і витримку:

 

«Христос говорить: «Вас ненавидітимуть за Моє ім’я, але хто витримає до кінця – той спасеться». У цій витримці приховане ніщо інше, як наші стосунки з Богом. Найперший спосіб зустрітися і поговорити з Ним – це є молитва. Але разом із цим ми зустрічаємо Його кожного разу, коли спілкуємося з батьками, друзями, вчителями; коли читаємо Святе письмо і робимо добрі справи. Ці стосунки мають бути витривалішими, ніж будь-які труднощі, які можемо зустріти», – наголосив владика Максим.

 

Після урочистої Літургії за святковим столом та в дружній атмосфері, мешканці Чумаків поспілкувалися з єпископом, ділячись особистими радощами та труднощами.

 

Візит єпископа-помічника до громади в селі Чумаки, за словами мешканців, став неабияким стимулом для розвитку та зміцнення парафіяльного життя місцевої громади. Віряни на чолі з о. Сергієм щиро вдячні правлячому архиєреєві Степану Меньку та єпископові-помічнику Максиму за пастирську опіку, і вимолюють в Бога мир для нашої землі та звільнення наших ув’язнених окупантами священників з Бердянська!

 

 

Редемптористи запрошують спільно молитися 22 червня протягом всього дня за о. Івана Левицького та о. Богдана Гелету. Розклад молитви доступний за посиланням. Спеціальну молитву на вервиці за звільнення пропонує й наш архиєрей Степан Меньок.

 

 

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату