Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

«Як і ким я є?»: відбулася друга зустріч курсу християнських аніматорів

23 Квітня 2023

«Як і ким я є?»: відбулася друга зустріч курсу християнських аніматорів

22 квітня, на парафії Матері Божої Неустанної Помочі в Запоріжжі відбулася друга зустріч формаційного курсу для християнських аніматорів “Бути поруч”. Заняття та навчання були присвячені темі “Як і ким я є?”, де близько 30 учасників навчалися командотворенню та ігрології.


Протягом дня майбутні аніматори здобували необхідні теоретичні знання про основи ігрології та командотворення. Наставники від спільноти «НеОдин» оо. Оріоністів ділилися різними методами та техніками роботи в групах, включаючи розуміння ролі лідера, взаємодії в команді, вирішення конфліктів та співпрацю в групових проектах. А також обговорили питання, які виникли в учасників та спільно шукали їхнє вирішення.

Не менш цікавою та веселою була практична частина зустрічі. Учасники мали можливість застосувати свої знання на практиці через різні ігри та вправи. В процесі всі взаємодіяли між собою, будуючи командні відносини та набуваючи практичного досвіду в роботі з дітьми. А під кінець, учасники придумували власні великі ігри відповідно до різної вікової категорії. Таким чином ділилися вже здобутим життєвим досвідом, отриманими новими знаннями та власною креативністю. 


На завершення зустрічі відбулася спільна молитва Тезе, яка стала особливим моментом духовного зосередження та відпочинку для учасників і організаторів курсу. Кожен мав змогу висловили намірення, подякувати та помолитися Богові.Довго чекати на враження та відгуки учасників від другої зустрічі не довелося. Тож ділимося ними і з вами також:


«Я вдячна усім організаторам, які влаштовують для нас такі курси! Такі навчання та ігри дуже запалюють та надихають на подальший розвиток. Особисто я дуже чекала на цю зустріч і вже з нетерпінням очікую наступну. Атмосфера на курсі класна, дружна та привітна! Також неймовірно сподобалася чуттєва молитва Taizè», – Марина Бех, с. Преображенка. 

«Мені дуже сподобалась ця зустріч. Як на мене (щодо ігрології) цей досвід мені був необхідний. Ми навчились за короткий проміжок часу швидко мислити та вирішувати питання. Ця здатність допоможе при ситуації коли щось пішло не по плану, і треба швидко поміняти розклад або ще щось. А щоб злагодніше і швидше вирішити це питання, нам і пригодиться “Командотворення”. І взагалі командотворення це і є початок успішного табору. Дуже дякую Юрі та Олі за чітке пояснення тем, чіткі відповіді на питання. Також подяка нашим кухаркам за дуже смачну їжу. Ну і звичайно Михайлу, Владиці Максиму і всім всім хто дає такі можливості розвиватись нам, молоді», – Михайло Кудряєв, м. Першотравенськ. Прес-служба Донецького екзархату