Донецький екзархат

Донецький екзархат

Українська Греко-Католицька Церква

Катехити Донецького екзархату зустрілися в Кривому Розі та отримали архиєрейське благословення на новий навчальний рік

17 Жовтня 2023

Катехити Донецького екзархату зустрілися в Кривому Розі та отримали архиєрейське благословення на новий навчальний рік

У неділю, 15 жовтня, катехити Донецького екзархату зустрілися на парафії Святого Миколая Чудотворця у Кривому Розі, щоб отримати архиєрейське благословення на новий навчальний рік, обговорити робочі питання та плани.

 

 

 

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату. В своїй проповіді архиєрей нагадав про роль і важливість катехитів.

 

 

«Ця зустріч катехитів пригадує кожному з нас, що перед Богом ми не можемо мовчати, склавши руки. Але своїм життям і служінням, спілкуванням, тим, що робимо у буденності засвідчуємо Божу любов і є речниками Божих думок», – зазначив владика Максим.

 

 

По завершенні Літургії розпочалася зустріч з владикою Максимом, який дав настанови та поради катехитам. Також присутні скористалися можливістю, щоб поставити єпископу питання, які їх турбують та отримати на них відповідь. Після цього відбулося вручення катехитичних місій з благословенням на новий 2023-24 навчальний рік. Цього року благословення на катехитичну діяльність отримала 51 особа, що майже в 4 рази більше, аніж минулого року.

 

 

Згодом обговорили поточні справи, виклики та плани на навчальний рік. Катехити, що тимчасово перебувають поза межами екзархату, а також ті, хто не зміг приїхати долучилися до зустрічі та обговорень через відеозв’язок. Тож, не зважаючи на перешкоди, активна діяльність на благо Церкви та людям продовжується!

 

 

 

 


Ангеліна Вовк, прес-служба Донецького екзархату